Нажмите "Enter" для перехода к содержанию

Газобетон та газоблоки: особливості та переваги

Газоблоки сьогодні доволі часто використовуються в будівництві. Це ефективне рішення, яке пропонує відмінний комфорт влітку та взимку і добре управління рівнем вологості. Газоблок ціна може бути різною (зазвичай становить від 3000 грн за м3).

Якщо ізоляційна здатність відносно низька порівняно з традиційними ізоляторами, це компенсується великою товщиною використаного пористого бетону. Це робить матеріал сумісним з дуже високою енергоефективністю. Це спостереження також вірно щодо звукоізоляції, яка збільшується залежно від маси використовуваних матеріалів.

Газобетону не бракує повітря. Цей матеріал зазвичай складається з піску (44%), вапна (10%) і цементу (3%), які змішуються з водою (41%) для утворення пасти. Матеріал набухає під впливом алюмінієвої пудри (0,6%), що створює численні клітини, що затримують повітря.

Масу остаточно формують, а потім нагрівають до 180°C для формування твердих блоків. Зрештою, інертне повітря (яке діє як ізоляція) займає 80% об’єму пористого бетонного блоку порівняно з 20% для суцільної маси.

дом з газоблоків

Головна перевага пористого бетону та газоблоків, які створюються з нього, полягає в тому, що він пропонує одностінне рішення для будівництва. Газобетон може виступати як несучий матеріал, так і як ізолятор, без будь-яких додаткових матеріалів. Перевагою, звичайно, є відсутність подвійної ізоляції на стінах і пов’язаних з цим витрат на оплату праці.

Також газобетон можна використовувати для зовнішнього утеплення при ремонті. Тоді ізоляційна здатність стає вдвічі важливішою, оскільки матеріал не має обмежень бути несучим. Це рішення особливо цікаве, тому що воно залишається придатним для старих будівель завдяки гарній гігроскопічній поведінці пористого бетону (висока капілярна здатність і паропроникність). Облицювання також дуже міцне і стійке до гниття.

Якщо газобетон добре працює взимку, то його поведінка влітку залишається головною перевагою в умовах глобального потепління. Дійсно, хороша теплова інерція пористого бетону дозволяє йому поглинати різкі перепади зовнішніх температур. Наприклад, для 30-сантиметрового блоку ми отримуємо фазовий зсув 13,5 годин (в ідеалі принаймні 12 годин) і чудове ослаблення теплових амплітуд, тому тепло розповсюджується будинком повільно. Газоблоки мають дуже багато переваг, тому на них, неодмінно, потрібно звернути увагу.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять − один =