Нажмите "Enter" для перехода к содержанию

Види черепиці для створення даху будинку

На даний момент ринок рясніє всілякими покрівельними матеріалами на будь-який смак. Матеріали, призначені для покрівлі, повинні бути не тільки міцними, але і довговічними, тобто мати гарну атмосферостійкість. Це означає їх здатність протистояти дії різних атмосферних факторів — негативних температур, сонячної радіації, тощо.

У цій статті ми розглянемо найпоширеніші види покрівельних матеріалів. А придбати їх ви зможете на сайті компанії Керамодім. Там є пропозиції щодо купівлі:

  • керамічної черепиці;
  • металочерепиці;
  • клінкерної цегли;
  • цементно-піщаної черепиці;
  • різноманітних аксесуарів для даху.

А зараз розглянемо найпоширеніші матеріали для створення даху будинку…

Керамічна черепиця

Її виготовляють із глиняної маси, яка проходить процес формування та випалу в печі при температурі близько 1000 градусів, і при цьому набуває червоно-коричневого кольору. Там також може бути глазурована захисна плівка, яка наноситься перед спалюванням і служить для кращого видалення атмосферних опадів. До речі плівка гідроізоляційна для даху ціна зазвичай складає 240-740 грн за рулон (а в ньому може бути, наприклад, 30-75 м²).

Готовий виріб керамічної черепиці являє собою невелику плитку (від 30х30 см) вагою приблизно 2 кг. Залежно від розташування на даху та способу виготовлення керамічна черепиця буває різних видів: звичайна, плоска, штампована з прорізами, однохвильова, двохвильова, рифлена та інші. Вам може ідеально підійти черепиця koramic (австрійське виробництво).

Коли використовувати черепицю? Оптимальний ухил покрівлі з використанням черепиці від 25-35 до 60 градусів. При ухилі менше 22 градусів необхідно вжити заходів щодо поліпшення гідроізоляції та вентиляції. Стандартна фіксація від 22 до 60 градусів. При ухилі більше 60 градусів необхідне додаткове кріплення шурупами (цвяхами).

Якщо вам вдалося купити керамічну черепицю, то вам буде корисно знати, що її плитки скріплюються між собою спеціальною системою замків і доєднуються до коробки за допомогою отворів. Таким чином верхня черепиця лягає на нижню, утворюючи суцільний килим, що виключає протікання.

Порада. При будівництві вам також можуть стати у нагоді керамічні блоки львів. З них часто зводяться енергоефективні будівлі, які при цьому потрібно створити доволі швидко. Якщо вас цікавить керамоблоки ціна львів, то вона, звичайно, може бути різною, але в середньому один керамічний блок зазвичай коштує 15-105 грн.

Така черепиця може проіснувати без ремонту більше 100-150 років (подивіться хоча б на старі будинки в Європі). Вона використовується в цегляних, дерев’яних, кам’яних будинках будь-якої поверховості. Також важливою умовою використання керамічної черепиці в будинку є її не дуже висока вартість. Звернуть свою увагу на керамічну натуральну черепицю Львів.

черепиця

Цементно-піщана черепиця

Через велику вагу керамічна черепиця досить важка. Для полегшення конструкції було розроблено цементно-піщану черепицю (замість випалу плитки використовується реакція схоплювання цементно-піщаного розчину під тиском). Один квадратний метр важить 35-45 кг. До речі, якщо вас цікавить цементнопіщана черепиця львів, то знайти її ви зможете на сайті компанії Керамодім.

До складу такої плитки входить цемент, пісок і оксиди заліза, які виступають в якості барвника, тобто на вигляд та конструктивні особливості вона нічим не відрізняється від керамічної плитки. Така черепиця буває плоскою і профільованою, глазурованою і без глазуру.

Ухил, при якому можна використовувати цементно-піщану черепицю, варіюється від 20 до 60 градусів. Плитка монтується рядами на обрешітку так званою «перев’язкою», так щоб плитка в попередньому ряду була зміщена на половину ширини.

Рекомендований перетин кроків не менше 50х150 мм. В середньому кожен крок має бути 600-900 мм в залежності від навантаження. Цементно-піщана черепиця прибивається до обрешітки, цвяхи проходять через зроблені в ній на заводі отвори.

Підстильний шар під цементно-піщані плити – гідроізоляційний килим і обрешітка. Також позитивним фактором для вибору цементно-піщаної черепиці є її велика палітра кольорів. Цей виріб з роками в процесі експлуатації набирає міцність, не втрачає своїх технічних властивостей.

Бітумна черепиця

Вона виготовляється зі скловолокна або целюлози та оліестеру, який наноситься на бітумну черепицю. Після цього матеріал покривається спеціальною речовиною для фарбування в потрібний колір. Якщо ви хочете купити бітумну черепицю, то можете завітати на сайт keramodim.com.ua.

Така черепиця є досить надійним покрівельним матеріалом, оскільки має гумово-бітумне покриття, яке під впливом сонячних променів склеюється і утворює єдиний покрівельний килим. Це невелика плитка, лист довжиною близько одного метра і стандартної ширини від 30 см має вагу 8-12 кг на 1 м², має трикутну, прямокутну або округлу форму, широкий вибір кольорів.

Такі плити дуже пластичні (їх можна деформувати вручну без особливих зусиль) і стійкі до атмосферних опадів, завдяки чому можна повторити будь-яку складну форму конструкції даху, задуману архітектором.

Застосовується для дахів з ухилом понад 12 градусів, максимальний ухил даху не обмежений. Така черепиця використовується, якщо ви вирішили надати покрівлі складну, незвичайну форму, адже її можна легко монтувати з різним ухилом і згинати по будь-якій криволінійній поверхні.

Також необхідною умовою є використання підкладкового шару – килима, укладеного на суцільну обрешітку з водостійкої фанери або OSB. По всій поверхні покрівлі (з гідроізоляційних матеріалів) розстеляють підкладковий шар.

Металочерепиця

Металева плита являє собою лист оцинкованої сталі (несуча частина) з шаром полімеру (захисно- декоративна частина). Кількість і з’єднання шарів відрізняється в залежності від виробника. Металева пластина за своєю фактурою дійсно виглядає як керамічна пластина, але це тільки на перший погляд, насправді це не окремі пластини, а суцільний лист фактурної рифленої сталі, товщиною від 0,4 мм, і він може мати різні розміри.

Цей вид черепиці застосовний для дахів з ухилом 15 градусів, при цьому максимальний ухил не обмежений. При ухилах до 20% повинна бути забезпечена обов’язкова герметизація швів між майданчиками металочерепиці.

Величина нахлесту металевих пластин по схилу повинна бути не менше 250 мм. Така плитка використовується практично скрізь: від тимчасових кіосків і торгових центрів до багатоповерхівок і промислових об’єктів і, звичайно ж, в котеджах і приватних будинках.

Якщо ви хочете істотно заощадити час та кошти, і при цьому отримати міцну і довговічну покрівлю, то металочерепиця саме для вас. Ви також можете звернути свою увагу на такий матеріал як покрівельна мідь – вона теж нерідко використовується для створення даху. А також не забувайте дізнатися про водостічні системи ціна україна.

Зробити це можна, завітавши на сайт keramodim.com.ua компанії Керамодім. До речі, на його сторінках також є пропозиції такого матеріалу як клінкерна цегла Львів. На сайті ви зможете дізнатися детальніше, якою є клінкерна цегла ціна. Але зазначимо, що середня вартість за одиницю в інтернет-магазинах зазвичай складає 18-28 грн.

Віднесіться уважно до створення даху свого будинку, і тоді він вам прослужить довго та добре захистить вас від опадів.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − 14 =