Нажмите "Enter" для перехода к содержанию

Добрива карбамідно-аміачної суміші: особливості та обладнання для внесення в ґрунт, кас ціна

Сьогодні в аграрній сфері дуже часто використовуються добрива. Гарно себе зарекомендувала, наприклад, карбамідно-аміачна суміш (скорочено — кас). Для внесення в ґрунт цих добрив потрібно мати спеціальне обладнання. Його ви можете знайти тут https://agroplast.ua/uk_UA/c/Обладнання-для-КАС/75 (там також ви дізнаєтеся про те, яка зараз є кас ціна).

Яке обладнання використовується для внесення добрив «кас»?

Внесення добрива, яке складається з трьох форм азоту, потребує враховування багатьох нюансів: потрібно мати не тільки гарне обладнання, але й також знати, коли саме можна вносити речовини, скільки саме їх можна додавати та інше.

Одними з найголовніших факторів успіху все ж таки є вироби, які допоможуть внести добрива правильно. І це можуть бути: одиночні чи подвійні шланги кас (ціна — 200-700 грн), розпилювачі (30-110 грн), форсунки (приблизно 30 грн), різні запчастини та аксессуари (шайби-дозатори, ковпаки для форсунки та розливного шлангу, трійники та розпірки для розливного шлангу).

Особливості карбамідно-аміачної суміші

Аміачна селітра і карбамід використовуються як сировина для виробництва карбамідно-аміачної селітри (КАС) рідкого добрива. Як правило, більшість розчинів КАС містять 28%, 30% або 32% азоту, але також виробляються інші спеціальні концентрації (включаючи додаткові поживні речовини). У кінцевій ємності змішують сечовину, аміачну селітру і воду. Потім розчин відмірюють, перемішують і охолоджують.

внесення добрив

Технологічні рефрактометри контролюють суміш сечовини та нітрату амонію. Ще один важливий момент вимірювання стосується ємності для зберігання готової продукції. Значення показника заломлення (RI) використовується для контролю додавання сечовини та нітрату амонію. Це є важливим параметром якості для концентрації готового продукту.

Сечовина (карбамід) — це диамід вугільної кислоти, тверде азотне добриво, що містить найбільше азоту, 46% у формі сечовини. Ця речовина відома під різними назвами: карбамід, карбонілдіамід або карбамідна кислота.

Сечовина, у своєму першому стані у формі аміду, засвоюється рослиною лише після перетворення в аміачний розчин, а потім у азотну форму. Ці етапи трансформації залежать від поточної атмосферної ситуації, вологості та температури, на додаток до органічної речовини, присутньої в ґрунті. Всі ці фактори протягом декількох днів активують ферментативний гідроліз уреази.

Процес нітрифікації буде більш-менш прискорений залежно від фауни, тобто мікроорганізмів ґрунту та рН. Весь цей процес закінчується тим, що азот змінюється на азотну форму, в якій він може поглинатися.

Добриво являє собою кристалічну та білу тверду речовину у сферично-зернистій формі, прелат або розбавлену рідку форму, залежно від застосування та поточної потреби у вирощуванні. Сечовина також використовується для виробництва як сировина при змішуванні з іншою сировиною (сульфат амонію, DAP тощо). Це найбільш споживане добриво в сільськогосподарському світі. Воно забезпечує азот, необхідний для рослини.

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × один =