Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Що треба знати перед орендою житла?

Що потрібно зробити перед орендою житла? Ось перелік завдань, які необхідно виконати до моменту підписання договору оренди. Передусім треба зазначити, що важливі такі нюанси як: перевірка пристойності житла та вибір наявності чи відсутності у ньому меблів. Якщо вас цікавить оренда квартири львів від власників, то прочитайте детальніше, на що треба звертати при цьому увагу.

Оберіть статус орендованого житла: порожній чи мебльований

Бажаєте ви орендувати своє житло пустим або мебльованим? Враховуйте особливості житла, адже не всім обов’язково потрібно мебльоване житло, яке найчастіше шукають студенти чи молоді спеціалісти.

Їм особливо добре підходять невеликі помешкання, розташовані поблизу університетів, шкіл, у центрі міст або в динамічних районах. А більш зрілі особистості, родини, які хочуть орендувати квартиру надовго, нерідко обирають просторе мебльоване житло.

Переконайтеся, що ваше житло пристойне

Здане в оренду житло має бути «пристойним». Це поняття значно еволюціонувало з часом і продовжує зазнавати змін. Таким чином, якщо на початку це передусім включало поняття мінімальної площі та критерії придатності для проживання, пов’язані зі станом житла, тепер це включає параметри навколишнього середовища, такі як енергоефективність або якість повітря в приміщенні…

Зазначимо, що цей критерій передбачає перевірку стану житла за допомогою технічної діагностики. Наприклад, потрібно перевірити стан меблів, ремонту, газу, електрики, водопостачання.

орендоване житло фото

Зверніть особливу увагу на особливості води

Елементи, які необхідно перевірити в так званих «мокрих» приміщеннях, — це вентиляційні та водовідвідні отвори. Задавайте правильні питання власнику: якщо у ванній кімнаті немає вікна, запитайте, чи працює керована механічна вентиляція. Якщо ви помітили сліди вологи на стінах, швидше за все, це ознака поганої вентиляції.

У будь-якому випадку запитайте орендодавця, оскільки він, можливо, вже вжив заходів для вирішення проблеми. Переконайтеся, що резервуар для гарячої води працює належним чином і має достатню місткість.

Перевірте електроустановки: розетки та радіатори

У вітальнях і спальнях відкривайте і закривайте вікна, щоб перевірити, чи вони працюють належним чином. Далі зверніть особливу увагу на кількість і розташування електричних розеток. Чи достатньо їх? Вони в хорошому стані? Чи відповідають вони стандартам?

У випадку оренди з меблями увімкніть електроприлади: плиту, холодильник, витяжку, радіатори. Якщо один із них несправний, попросіть орендодавця зробити необхідний ремонт до того, як ви заїдете.

Цікавтеся кімнатами та допоміжними приміщеннями

Підвал, сміттєзбірник, кімната для велосипедів і колясок… Всі ці приміщення є справжнім плюсом, але їх стан і якість обслуговування ще потрібно перевірити. Щоб отримати уявлення про безпеку та гігієну, попросіть подивитися на них під час першого візиту. Також не забудьте запитати про частоту та ефективність вивезення сміття у цьому районі.

Не залишайте без уваги якість замків. Про них дуже часто забувають під час візитів. Однак це важлива частина обладнання, оскільки вона гарантує вашу безпеку.

Висновки

Слід зазначити, що сьогодні багато власників бажають перетворити свою короткострокову оренду мебльованих квартир на довгострокову оренду. Не слід забувати, що з точки зору оренди невеликий дефект може швидко стати великою проблемою, якщо його не виявити під час візиту. Уміння поставити правильні запитання власнику неможливо імпровізувати.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector